Про нас
Україна - чудова країна з величезною кількістю природних красот, вражаючою історією, багатою культурою і видатними особистостями в різних напрямках діяльності, але зовнішній світ не знає про це. Тому що існує жахлива нестача комунікацій. Закордонні інвестори не схильні робити вибір на користь України. В світі близько 200 країн шукають інвесторів. Тому потрібно дуже багато працювати, аби  потрапити на перші шпальти світових ЗМІ в позитивній тональності. Що може спонукати інвестора зупинитися в Україні? Довіра - це ключовий елемент, необхідний інвесторам. Цей фактор значною мірою залежить і від засобів масової інформації, які тим чи іншим чином будуть представляти імідж нашої  держави.

Видавництво «Престиж Медіа Інформ» - досвідчені спеціалісти видавничої сфери - працює над підготовкою та реалізацією презентаційно-іміджевих програм у різних галузях економіки, культури, освіти тощо. Вносить свою частку для підняття авторитету країни в світі, для розвитку дружніх взаємовідносин з іншими країнами. Ми турбуємося про те, щоб в світі про українців думали добре. На сторінках наших видань показуємо Україну, як перспективну країну з привітними та працьовитими людьми, країну з високими технологіями(промисловими, аграрними, космічними, авіаційними тощо). Популяризуємо її політичну та економічну силу, процвітання та високий рівень культурного розвитку, активний розвиток аграрних технологій.

Колектив редакції складається з професійних та талановитих журналістів, редакторів, дизайнерів та фотокореспондентів, що мають багаторічний досвід роботи у видавничій справі. Редакційна рада видавництва входить до складу Національної спілки журналістів України. Видавництво здійснює повне та якісне обслуговування наших замовників, пропонуючи широкі діапазони рекламно-видавничих і поліграфічних послуг для юридичних та фізичних осіб.

Серед приорітетних напрямків нашої діяльності: розробка та виготовлення рекламних, ділових, іміджевих видань, що сприяють висвітленню успіхів і досягнень як окремих особистостей, так і колективів, організацій, структур з метою збереження їх досвіду для нащадків, подальшого розвитку бізнесу в Україні, відродження духовних та ділових традицій


МИ ГОТОВІ ПРАЦЮВАТИ, ІНФОРМУВАТИ ТА СТВОРЮВАТИ ПОЗИТИВНИЙ ІМІДЖ РАЗОМ З ВАМИ.

Новини


03 липня 2017 р.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЗАГАЛЬНОУКРАЇНСЬКОЇ ВИДАВНИЧОЇ ПРОГРАМИ "ЕКОЛОГІЯ, ДОВКІЛЛЯ ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ В УКРАЇНІ - 2017" 

Відбулася презентація загальноукраїнської видавничої програми "Екологія, довкілля та природокористування в Україні - 2017"

Нагороджували переможців конкурсу: ректор державної екологічної академії 
післядипломної освіти та управління, Бондар О.І., президент ВГО «Жива 
планета» Берзіна С.В., генеральний директор видавничої програми «Екологія, 
довкілля та природокористування в Україні» Гороховська Н.Г., та ін.

Нагороди отримали: ДП «Морський торговельний порт «Южний», ПрАТ «Одеський 
припортовий завод», ПАТ «Укрпластик».


29 червня 2017 р.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЗАГАЛЬНОУКРАЇНСЬКОЇ ВИДАВНИЧОЇ ПРОГРАМИ "АГРОПРОМИСЛОВИЙ КОМПЛЕКС УКРАЇНИ: СЬОГОДЕННЯ ТА МАЙБУТНЄ - 2017"

Відбулася презентація програми "Агропромисловий комплекс України: сьогодення та майбутнє - 2017"

Національна академія аграрних наук України за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України разом з видавництвом "Престиж Медіа Інформ", в оновленній актовій залі Академії на вул. Суворова, 9 у м. Києві, на засіданні Президії НААН підвели підсумки всеукраїнського конкурсу та визначили лідерів АПК у кількох номінаціях.ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЗАГАЛЬНОУКРАЇНСЬКОЇ ВИДАВНИЧОЇ ПРОГРАМИ "ЕКОЛОГІЯ, ДОВКІЛЛЯ ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ В УКРАЇНІ - 2016"

Відбулася презентація загальноукраїнської видавничої програми «Екологія, довкілля та природокористування в Україні».

Міністерство екології та природних ресурсів України, Державна екологічна інспекція України та видавництво «Престиж Медіа Інформ» в рамках Міжнародного екологічного форуму «Довкілля для України»  презентували загальноукраїнський видавничий проект «Екологія, довкілля та природокористування в Україні - 2016», а також відбулася церемонія нагородження переможців VIII – го Всеукраїнського конкурсу «Лідер природоохоронної діяльності – 2016».

До почесної президії увійшли : Заступник міністра екології та природних ресурсів України Ганна Олександрівна Вронська, депутат КМДА Яловий Костянтин Володимирович та генеральний директор видавництва «Престиж Медіа Інформ» Гороховська Наталія Геннадіївна.


20 квітня 2016 р.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЗАГАЛЬНОУКРАЇНСЬКОЇ ВИДАВНИЧОЇ ПРОГРАМИ "АГРОПРОМИСЛОВИЙ КОМПЛЕКС УКРАЇНИ: СЬОГОДЕННЯ ТА МАЙБУТНЄ - 2016"

Національна академія аграрних наук України за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України разом з видавництвом "Престиж Медіа Інформ", в оновленній актовій залі Академії на вул. Суворова, 9 у м. Києві, на засіданні Президії НААН підвели підсумки всеукраїнського конкурсу та визначили лідерів АПК у кількох номінаціях.


22 квітня 2015 р.

МІЖНАРОДНИЙ ЕКОЛОГІЧНИЙ ФОРУМ «ДОВКІЛЛЯ ДЛЯ УКРАЇНИ 2015»

З 22 по 24 квітня 2015 року в Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, Броварський проспект, 15) розпочався черговий Міжнародний екологічний форум «Довкілля для України». Восьмий рік поспіль Форум проходить при підтримці Кабінету Міністрів України і Міністерства екології та природних ресурсів України.

В рамках Міжнародного екологічного форуму відбудеться VIIІ міжнародна виставка «ДОВКІЛЛЯ», яка з року в рік розширює екологічну тематику, конференц-програму і була атестована Всесвітньою асоціацією виставкового бізнесу (UFI) та отримала статус «Захід, затверджений UFI», завдяки чому Форум вийшов на якісно новий, світовий рівень.

Більш детальну інформацію щодо програми та умов участі у Форумі можна дізнатись на офіційному сайті: www.group-expo.com.


28.02.2014 - Майдан Незалежності


23.02.2014 - Межигір'я11.02.2014

11-13 лютого 2014 року у виставковому центрі "КиївЕкспоПлаза" (http://expoplaza.kiev.ua/) проходять Міжнародна виставка високотехнологічного овочівництва, промислового садівництва і виноградарства, Міжнародна виставка інноваційних рішень у зерновому господарстві та Міжнародна виставка ефективного тваринництва і птахівництва.
Тут ви зможете дізнатись програму вищезазначених подій.

  


Продолжается прием заявок на участие в конкурсе the Quarry Life Award-2014

До 1 марта 2014 года второй этап конкурса the Quarry Life Award открыт для подачи проектных предложений. Все заинтересованные кандидаты должны представить свои идеи по одной из 4 тем. В период с марта по сентябрь 2014 года выбранные проекты будут проводить маломасштабные исследовательские работы.Второй этап конкурса the Quarry Life Award открыт для подачи проектных предложений до 1 марта 2014 года. Все заинтересованные кандидаты должны представить свои идеи по одной из четырех тем:

Исследование  биологического разнообразия на территории карьеров

Цель: повысить уровень знаний о биологическом разнообразии на территории выбранного карьера.   

Биологическое разнообразие и восстановление
Цель:  способствовать биоразнообразию при  восстановлении карьера (защита природы, лесничество, сельское хозяйство, зоны отдыха, жилые районы…) 

Биологическое разнообразие и образование
Цель: разработать концепцию   общественной деятельности, направленной на добычу полезных ископаемых и сохранение биоразнообразия
(события, туристические тропы, сотрудничество со школами,  негосударственными общественными организациями, высшими учебными заведениями) 

Управление биологическим разнообразием в процессе добычи
Цель: оптимизировать значение биологического разнообразия карьера на протяжении периода проведения горных работ. 

Из всех проектных предложений в каждом национальном конкурсе будут выбраны 5 лучших проектов для проведения исследовательских работ в период с марта по сентябрь 2014 года.

В The Quarry Life Award  задействованы и карьеры компании, находящиеся в Украине, а именно Желтокаменский карьер,Днепропетровская обл.,  Ольшаницкий карьер, Киевская обл., карьеры «Балка Широкая» и «Основной», Донецкая обл.  

Общий призовой фонд в 260 000 евро будет распределен между 3 лучшими проектами в каждом национальном конкурсе и также лучшими проектами международного конкурса в следующих категориях:

-Повышение информированности населения

 -Увеличение биоразнообразия

-Инновация и биоразнообразие

-Биоразнообразие и образование

-Студенческий проект (только студенческие и ученические проекты)

Пусть Ваша идея поддержит биоразнообразие, а природа станет главным победителем!

Проекты, которые войдут в число конкурсных, будут отобраны конкурсным жюри. Национальные премии в эквиваленте  1500, 3000 и  5000 евро и международные премии в размере 10000, 20000 и 30000 eвро будут выплачены за лучшие конкурсные проекты. Отбирать и оценивать проекты Конкурса будет авторитетное жюри, в составе которого  -профессионалы и признанные специалисты.

Подробно  об  условиях участия, правилах подачи конкурсной заявки и др.  вы можете узнать на официальном сайте конкурса  www.quarrylifeaward.com

Информация на русском языке: www.quarrylifeaward.ru

Будем рады видеть вас в числе участников конкурса  The Quarry Life Award-2014!

Пусть Ваша идея поддержит биологическое разнообразие.22 листопада 2013 року в конференц-залі Миронівської птахофабрики відбулася прес-конференція "Європейський союз: якість української курятини" , присвячена підсумкам семирічної праці вітчизняних птахівників у напрямку гармонізації українського законодавства та підприємств галузі з вимогами Європейського Союзу - найбільш жорсткими у птахівництві.


Організаторами прес-конференції виступили асоціація "Союз птахівників України" та Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України. В конференції прийняли участь голова Союзу птахівників України Олександр Борисович Бакуменко, заступник голови Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України Віталій Володимирович Башинський, доктор біологічних наук, професор, член-кореспондент НААН, директор Українського навчально-наукового інститутуту якості біоресурсів та безпеки життя Сергій Дмитрович Мельничук та фахівці Міністерства охорони здоров'я України та Державного підприємства "Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л.І. Медведя Міністерства охорони здоров'я України.

В ході конференції обговорювались актуальні питання якості і безпечності вітчизняної курятини, вихід на новий рівень та експортування22 листопада 2013 року в конференц-залі Миронівської птахофабрики відбулася прес-конференція "Європейський союз: якість української курятини" , присвячена підсумкам семирічної праці вітчизняних птахівників у напрямку гармонізації українського законодавства та підприємств галузі з вимогами Європейського Союзу - найбільш жорсткими у птахівництві.


Організаторами прес-конференції виступили асоціація "Союз птахівників України" та Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України. В конференції прийняли участь голова Союзу птахівників України Олександр Борисович Бакуменко, заступник голови Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України Віталій Володимирович Башинський, доктор біологічних наук, професор, член-кореспондент НААН, директор Українського навчально-наукового інститутуту якості біоресурсів та безпеки життя Сергій Дмитрович Мельничук та фахівці Міністерства охорони здоров'я України та Державного підприємства "Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л.І. Медведя Міністерства охорони здоров'я України.

В ході конференції обговорювались актуальні питання якості і безпечності вітчизняної курятини, вихід на новий рівень та експортування другої партії продукції Миронівської птахофабрики в країни Європейського Союзу.15.10.2013 - Презентація загальноукраїнської видавничої програми "Екологія, довкілля та природокористування в Україні"

Міністерством екології та природних ресурсів України, Державною екологічною інспекцією України та видавництвом "Престиж Медіа Інформ", в рамках II Міжнародного форуму для сталого розвитку бізнесу "Green Mind" 15 жовтня 2013 року презентовано загальноукраїнський видавничий проект "Екологія, довкілля та природокористування в Україні - 2013", а також відбулася церемонія нагородження переможців V-го Всеукраїнського конкурсу "Лідер природоохоронної діяльності - 2013".

У виданні змістовно висвітлена національна екологічна політика збереження природних екосистем, поліпшення якості життя та здоров’я населення України, забезпечення екологічної безпеки країни, впровадження збалансованої системи природокористування для подальшого розвитку суспільства.

До почесної президії увійшли: міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков, голова Державної екологічної інспекції України Павло Жила, голова Державного агентства екологічних інвестицій України Дмитро Гончаренко та генеральний директор видавництва "Престиж Медіа Інформ" Наталія Гороховська.

Дипломом та відзнакою переможця конкурсу "Лідер природоохоронної діяльності - 2013" нагороджено: ВАТ "Запоріжсталь" (генеральний директор Р. І. Шурма) - за впровадження та реалізацію енергетично ефективних, екологічно та ресурсозберігальних програм і технологій на виробництві, Державна комісія України по запасах корисних копалин (голова Г. І. Рудько) - за розвиток внутрішнього ринку надрокористування та раціональне використання природних ресурсів, НАК "Надра України" (голова правління В. О. Пономаренко) - за реалізацію державної політики в галузі геології та розвідки надр, ПАТ "Металургійний комбінат "Азовсталь" групи Метінвест (генеральний директор Е. О. Цкітішвілі) - за впровадження та реалізацію енергетично ефективних, екологічно та ресурсозберігальних програм і технологій на виробництві, ІП "Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед" в номінації «Соціально-екологічна компанія» за реалізаціюсоціально-екологічних проектів, ПАТ "ХайдельбергЦемент Україна" (голова правління С. Тіде) в номінації «Соціально-екологічна компанія» - за реалізацію соціально-екологічних проектів, ПАТ "Сумський завод насосного і енергетичного машинобудування "Насосенергомаш" (голова правління В. М. Ямбуренко в номінації «Соціально-екологічна компанія» за реалізацію соціально-екологічних проектів, ПАТ "Філіп Морріс Україна" (директор виробництва Ц. Пьотр) в номінації «Соціально-екологічна компанія» - за реалізацію соціально-екологічних проектів, ПАТ "Укрпластик" (голова правління І. М. Мірошник) - за впровадження та реалізацію енергетично ефективних, екологічно безпечних та ресурсозберігальних програм і технологій на виробництві, ПАТ "Хмельницькобленерго" (генеральний директор О. Л. Шпак) - за впровадження та реалізацію енергетично ефективних, екологічно безпечних та ресурсозберігальних програм і технологій на виробництві.

Всі учасники проекту були нагороджені Дипломом у номінації "Краще екологічно відповідальне підприємство - 2013". Були відзначені підприємства з усіх регіонів країни, які активно впроваджують екологічно безпечні технології, зокрема: СП "Полтавська газонафтова компанія", ПрАТ "Макіївкокс", ПАТ "ЄВРАЗ Баглійкокс" та інші.15.10.2013 - Презентація загальноукраїнської видавничої програми "Екологія, довкілля та природокористування в Україні"

Міністерством екології та природних ресурсів України, Державною екологічною інспекцією України та видавництвом "Престиж Медіа Інформ", в рамках II Міжнародного форуму для сталого розвитку бізнесу "Green Mind" 15 жовтня 2013 року презентовано загальноукраїнський видавничий проект "Екологія, довкілля та природокористування в Україні - 2013", а також відбулася церемонія нагородження переможців V-го Всеукраїнського конкурсу "Лідер природоохоронної діяльності - 2013".

У виданні змістовно висвітлена національна екологічна політика збереження природних екосистем, поліпшення якості життя та здоров’я населення України, забезпечення екологічної безпеки країни, впровадження збалансованої системи природокористування для подальшого розвитку суспільства.

До почесної президії увійшли: міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков, голова Державної екологічної інспекції України Павло Жила, голова Державного агентства екологічних інвестицій України Дмитро Гончаренко та генеральний директор видавництва "Престиж Медіа Інформ" Наталія Гороховська.

Дипломом та відзнакою переможця конкурсу "Лідер природоохоронної діяльності - 2013" нагороджено: ВАТ "Запоріжсталь" (генеральний директор Р. І. Шурма) - за впровадження та реалізацію енергетично ефективних, екологічно та ресурсозберігальних програм і технологій на виробництві, Державна комісія України по запасах корисних копалин (голова Г. І. Рудько) - за розвиток внутрішнього ринку надрокористування та раціональне використання природних ресурсів, НАК "Надра України" (голова правління В. О. Пономаренко) - за реалізацію державної політики в галузі геології та розвідки надр, ПАТ "Металургійний комбінат "Азовсталь" групи Метінвест (генеральний директор Е. О. Цкітішвілі) - за впровадження та реалізацію енергетично ефективних, екологічно та ресурсозберігальних програм і технологій на виробництві, ІП "Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед" в номінації «Соціально-екологічна компанія» за реалізаціюсоціально-екологічних проектів, ПАТ "ХайдельбергЦемент Україна" (голова правління С. Тіде) в номінації «Соціально-екологічна компанія» - за реалізацію соціально-екологічних проектів, ПАТ "Сумський завод насосного і енергетичного машинобудування "Насосенергомаш" (голова правління В. М. Ямбуренко в номінації «Соціально-екологічна компанія» за реалізацію соціально-екологічних проектів, ПАТ "Філіп Морріс Україна" (директор виробництва Ц. Пьотр) в номінації «Соціально-екологічна компанія» - за реалізацію соціально-екологічних проектів, ПАТ "Укрпластик" (голова правління І. М. Мірошник) - за впровадження та реалізацію енергетично ефективних, екологічно безпечних та ресурсозберігальних програм і технологій на виробництві, ПАТ "Хмельницькобленерго" (генеральний директор О. Л. Шпак) - за впровадження та реалізацію енергетично ефективних, екологічно безпечних та ресурсозберігальних програм і технологій на виробництві.

Всі учасники проекту були нагороджені Дипломом у номінації "Краще екологічно відповідальне підприємство - 2013". Були відзначені підприємства з усіх регіонів країни, які активно впроваджують екологічно безпечні технології, зокрема: СП "Полтавська газонафтова компанія", ПрАТ "Макіївкокс", ПАТ "ЄВРАЗ Баглійкокс" та інші.

Чи залишимось ми аграрною країною?

Саме таке гостре питання з проблем розвитку АПК 2012-2013 рр. постало в обговоренні «Круглого столу», організованного Аграрним союзом України.

З 13 по 15 липня 2012 року в південному регіоні проходило обговорення найболючіших проблем аграріїв, зокрема проводилась прес-конференція з питань розвитку садівництва та негативних наслідків відміни 1,


22 квітня 2015 р.

МІЖНАРОДН ЕКОЛОГІЧНИЙ ФОРУМ «ДОВКІЛЛЯ ДЛЯ УКРАЇНИ 2015»

    З 22 по 24 квітня 2015 року в Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, Броварський проспект, 15) розпочався черговий Міжнародний екологічний форум «Довкілля для України». Восьмий рік поспіль Форум проходить при підтримці Кабінету Міністрів України і Міністерства екології та природних ресурсів України.

В рамках Міжнародного екологічного форуму відбудеться VIIІ міжнародна виставка «ДОВКІЛЛЯ», яка з року в рік розширює екологічну тематику, конференц-програму і була атестована Всесвітньою асоціацією виставкового бізнесу (UFI) та отримала статус «Захід, затверджений UFI», завдяки чому Форум вийшов на якісно новий, світовий рівень.

Більш детальну інформацію щодо програми та умов участі у Форумі можна дізнатись на офіційному сайті: www.group-expo.com.